Hotărârea nr. 107

An/categorie hotarare: 
2004
Data hotarare: 
Marţi, 22 Iunie, 2004

Art.1
Se aproba repartizarea consilierilor judeteni in vederea coordonarii activitatilor consiliilor locale de pe raza judetului Iasi, dupa cum urmeaza:
 

Nr.crt. Localitate Numele si prenumele
1. Municipiul IASI FLAISER LUCIAN
2. Municipiul PASCANI PROFIR LUCIAN
3. Orasul HARLAU ION SERBINA
4. Orasul TG. FRUMOS BREZULEANU IOVU
5. A.I. CUZA NITA CONSTANTIN
6. ANDRIESENI RASCANU ELENA
7. ARONEANU KMEN PAUL EDUARD
8 . BALS AGRIGOROAEI ANTONELA
9. BALTATI STEFURA VICTOR
10. BARNOVA FENECHIU RELU
VLAD IULIANA ELIZA
11. BELCESTI STANCIU CRISTIAN
12. BIVOLARI LUNCASU CARMEN
13 . BOSIA BENESCH PAUL
14. BRAESTI DOBRESANCIUC MIRELA
15 . BUTEA TICAU EUGEN
16 . CEPLENITA IONITA FLAVIUS LEONARD
17. CIORTESTI BURLEA MARIN
18. CIUREA ADOMNITEI CRISTIAN MIHAI
19. COARNELE CAPREI IONITA FLAVIUS LEONARD
20. COMARNA PASCAL NELLY
DOBRESANCIUC MIRELA
21. COSTESTI IURCAN ADRIAN
22. COSTULENI KMEN PAUL EDUARD
DOBRESANCIUC MIRELA
23. COTNARI RINCA DRAGOS
24. COZMESTI BURLEA MARIN
25. CRISTESTI NITA CONSTANTIN
26. CUCUTENI CALUGARU NECULAI
27. DAGATA MOVILA PETRU
28. DELENI RINCA DRAGOS
29. DOBROVAT AGRIGOROAIE ANTONELA
30. DOLHESTI BURLEA MARIN
31. DRAGUSENI IURCAN ADRIAN
POPA FLORIN SILVIU
32. DUMESTI SPULBER CEZAR
33. ERBICENI VLAD IULIAN ELIZA
34. FANTANELE TICAU EUGEN
35. FOCURI DUMITRIU MIHAI
36. GOLAESTI BENESCH PAUL
37. GORBAN KMEN PAUL EDUARD
38. GRAJDURI TICAU EUGEN
39. GROPNITA DUMITRIU MIHAI
40. HALAUCESTI STEFURA VICTOR
41. HALAUCESTI STEFURA VICTOR
42 . HARMANESTI ANDRONACHE VALERICA
43. HELESTENI CRACIUNESCU GRIGORE
44. HOLBOCA PASCAL NELLY
45. HORLESTI MANOLACHE SANDU
46. ION NECULCE TEPOI MAGDA
47. IPATELE NITA CONSTANTIN
48. LESPEZI ALEXA PETRU
49. LETCANI STEFURA VICTOR
50. LUNGANI CALUGARU NECULAI
51. MADARJAC CALUGARU NECULAI
52. MIRCESTI SERBAN CONSTANTIN
53. MIRONEASA ADOMNITEI CRISTIAN MIHAI
POPA FLORIN SILVIU
54. MIROSLAVA MOVILA PETRU
IORDACHE LUMINITA
55. MIROSLOVESTI SERBAN CONSTANTIN
56. MOGOSESTI-IASI PADURARU NICUSOR
57. MOGOSESTI-SIRET CRACIUNESCU GRIGORE
58. MOSNA PASCAL NELLY
59. MOTCA ALEXA PETRU
60. MOVILENI IONITA FLAVIUS LEONARD
61. OTELENI CALUGARU NECULAI
62. PLUGARI PADURARU NICUSOR
63. PODU-ILOAIEI SURDU GABRIEL
64. POPESTI RASCANU ELENA
STANCIU CRISTIAN
65. POPRICANI CABALAU MARIA
66. PRISACANI NITA CONSTANTIN
67. PROBOTA ROBU VASILE
68. RACHITENI SERBAN CONSTANTIN
69. RADUCANENI SERBAN CONSTANTIN
70 . REDIU TEPOI MAGDA
71. ROMANESTI SURDU GABRIEL
72. ROSCANI ROBU VASILE
LUNCASU CARMEN
73 . RUGINOASA ANDRONACHE VALERICA
74 . SCANTEIA AGRIGOROAIE ANTONELA
75. SCHITU DUCA LUNCASU CARMEN
76. SCOBINTI RINCA DRAGOS
77 . SINESTI SURDU GABRIEL
78. SIRETEL CRACIUNESCU GRIGORE
79. STOLNICENI PRAJESCU ALEXA PETRU
80. STRUNGA NITA CONSTANTIN
81. SCHEIA ADOMNITEI CRISTIAN MIHAI
POPA FLORIN SILVIU
82 . SIPOTE CABALAU MARIA
83. TANSA MANOLACHE SANDU
84. TATARUSI ALEXA PETRU
85. TODIRESTI SPULBER CEZAR
87. TRIFESTI ROBU VASILE
88. TIBANA MANOLACHE SANDU
89 . TIBANESTI MOVILA PETRU
90 . TIGANESTI CABALAU MARIA
91. TUTORA BENESCH PAUL
92 . VALEA - LUPULUI DUMITRIU MIHAI
93. VALEA - SEACA ANDRONACHE VALERICA
94 . VANATORI SPULBER CEZAR
95. VICTORIA FENECHIU RELU
96. VLADENI PADURARU NICUSOR
RASCANU ELENA
97 . VOINESTI IURCAN ADRIAN